Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Badmintona – U19

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
17 maja 2024
TEKST: | KONTRAST:

W dniach 3-5 listopada 2023 r. w Częstochowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Badmintona w kategorii Juniorów U19. Zawodnicy  Monika Wojniak (UKS OSiR Badminton Sławno) i Kamil Roman (UKS „Kometa Sianów) w grze mixtowej zdobyli brązowy medal. To już drugi w tym roku tak duży sukces tej pary mieszanej. W maju 2023 jeszcze w kategorii U17 (junior młodszy) zdobyli oni również brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. W Częstochowie para deblowa Monika Wojniak i Maria Marcinkowska (UKS OSiR Badminton Sławno) dotarły do ćwierćfinałów. Na tym samym etapie turnieju swoją grę ukończyła para Kamil Roman i Michał Makuchowski (UKS „Kometa” Sianów). Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.